Zápisní lístek

Vážení rodiče,

pokud máte zájem o přihlášení Vašeho dítěte do školní družiny, přečtěte si prosím řádně kritéria přijímání do školní družiny (bod 6).

Rodiče žáků, kteří budou ve školním roce 2024/2025 navštěvovat přípravnou nebo první třídu mají možnost přihlásit své dítě do ŠD  při zápisu do školy dne 18. dubna 2024, případně si mohou zápisní lístek do ŠD vytisknout ze stránek školy a odevzdat do 31. května 2024 vedoucí školní družiny p. Haně Michalcové.

Rodiče žáků, kteří budou ve školním roce 2024/2025 navštěvovat druhý nebo třetí ročník mohou přihlásit své dítě do 31.května 2024. Zápisní lístek obdrží děti prostřednictvím svých vychovatelek v průběhu měsíce května nebo si jej můžete stáhnout zde.

V zápisním lístku do ŠD vyplňujte pouze první část. Druhou část s odchody budete vyplňovat na začátku školního roku podle aktuální situace. Vyplněné zápisní lístky zašlete na e-mailovou adresu hana.michalcova@zsemzat.cz nebo předejte osobně ve škole do uvedeného data.