Informace k zápisu

P O Z N E J T E    N Á S    B L Í Ž.

JSME ŠKOLA, VE KTERÉ SE VAŠIM DĚTEM BUDE LÍBIT.

Vybavení:

Jdeme s dobou a umíme děti zaujmout. Učit se budou v moderně vybavených odborných učebnách, s pomocí interaktivních tabulí nebo tabletů.

Pedagogický sbor:

Víme, že osobnost učitele je pro děti naprosto zásadní. V našem kolektivu jsou všichni pedagogové aprobovaní a najdete v něm i muže!

Zájmové kroužky:

Chceme pro děti program i ve volném časem. Nabízíme kroužky pro sportovce /florbal, gymnastika, házená/, umělecké duše /sborový zpěv/, hloubavé myslitele /šachy, deskové hry, čtenářský kroužek/

JAK TO U NÁS VYPADÁ se podívejte do virtuální galerie - ZDE.

ZÁPIS do 1. TŘÍDY

1.   V termínu od 3. do 18. 4. 2024 se můžete zaregistrovat na Online zápis do školy (úvodní www stránka) a vybrat si čas, který Vám vyhovuje.

2.   OSOBNÍ ZÁPIS proběhne ve čtvrtek 18. 4. 2024 od 13 do 18 hodin.

Ukažme společně dětem, jak to chodí ve škole. Děti se seznámí s paní učitelkou, prohlédnou si třídu a zkusí si zábavné úkoly.

S sebou přineste rodný list dítěte (popřípadě zprávu z pedagogicko psychologické poradny).

K zápisu můžete přijít i bez předchozí registrace, ale budeme moc rádi, pokud si svůj termín vyberete předem. Přispěje to k plynulé organizaci akce a navíc pro děti nachystáme malý dárek.

3.  Pokud byste měli přece jen nějaké dotazy, moc rádi Vám je zodpovíme na kancelar@zsemzat.cz nebo na telefonu 556 812166.

KAŽDOROČNÍ PRAVIDELNÉ AKCE:

-        Bruslení pro školy

-        Plavecký výcvik pro 1. stupeň

-        Lyžařský výcvikový kurz pro 1. i 2. Stupeň

-        Soustředění žáků sportovních tříd

-        Zátopkova pětka  a Zátopkova desítka

-        Sportujeme s Emílkem, Minizátopek /akce pro MŠ/

-        Den Země

-        Pěvecká vystoupení se školním sborem

-        Školní akademie

-        Školy v přírodě a školní výlety

-        Jarní koncert a výstava

-        Vánoční prodejní jarmark

.
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY:

Jak je naše škola zaměřená? Sportovně, ale i hudebně a výtvarně.

Jaké máme vybavení? Moderní učebny, sportovní halu, venkovní hřiště, keramickou dílnu.

Jak se děti stravují? Ve školní výdejně, výběr ze dvou jídel.

Máme školní družinu? Ano, otevřena od 6:00 do 16:00 s bohatým programem.

Nabízíme volnočasové kroužky? Florbal, sportovní hry, gymnastiku, šachy, hudební, čtenářský, deskové hry.

Jaké učíme jazyky? Anglický, německý, španělský, ruský.

Jezdíme na školy v přírodě? Ano, stejně jako na školní výlety.